Członkowie LGD

Gmina Chorkówka
Lp. Członek Reprezentowany sektor
1 Bator Dariusz społeczny
2 Bularski Wojciech – Sklep Spożywczo-Przemysłowy gospodarczy
3 Wierdak Małgorzata społeczny
4 Fundacja Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. I. Łukasiewicza w Bóbrce społeczny
5 Gmina Chorkówka publiczny
6 Pacek Bogusław społeczny
7 Sajdak Wiesława – „PIEKARNIA & CUKIERNIA” s.c. gospodarczy
8 Słowik Maria społeczny
9 Solińska Ewa społeczny
10 Stowarzyszenie Forum Inicjatyw Społecznych
w Zręcinie
społeczny
11 Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Bóbrka społeczny
12 Koniecki Andrzej społeczny
13 Dedowicz Piotr społeczny
14 Baran Małgorzata społeczny
15 Mularczyk Magdalena społeczny
16 MULTICAR – Deptuch Anna gospodarczy
17 MultimediaIT – Tomasz Czech gospodarczy
18 Holicka-Wojnar Katarzyna społeczny
19 Węgrzynowski Grzegorz społeczny/publiczny
20 Koło Gospodyń Wiejskich w Zręcinie społeczny
21 Tłuściak Tomasz społeczny/publiczny
22 Kozubal Piotr Pośrednictwo Handlowe gospodarczy
Gmina Dukla
Lp. Członek Reprezentowany sektor
1 Gmina Dukla publiczny
2 Górak Marek społeczny
3 Kaczmarska-Więckowska Ewa społeczny
4 Maziejuk Waldemar społeczny
5 Ośrodek Kultury w Dukli społeczny
6 Stowarzyszenie Kulturalno-Rekracyjne „Jedność”
w Łękach Dukielskich
społeczny
7 Stowarzyszenie Turystyczne „Beskid Dukielski” społeczny
8 Parafia Polskokatolicka pw. Dobrego Pasterza w Łękach Dukielskich społeczny
9 Kubin Marek społeczny
10 Stowarzyszenie „Razem Lepiej” społeczny
11 Kółko Rolnicze w Łękach Dukielskich społeczny
12 Maziejuk Wawrzyniec gospodarczy
13 Green House Bogusław Niezgoda gospodarczy
14 Szopa Michał społeczny
15 Reczkowska-Buryła Katarzyna społeczny
16 Węgrzyn Piotr społeczny
17 Reczkowska Joanna społeczny
Gmina Iwonicz-Zdrój
Lp. Członek Reprezentowany sektor
1 Jakieła Edward społeczny
2 Nycz Maria społeczny
3 Zając Jan społeczny
4 Klimkowska Elżbieta społeczny
5 Gminny Ośrodek Kultury w Iwoniczu-Zdroju publiczny
6 Towarzystwo Miłośników Lubatowej społeczny
7 Barud Alina społeczny
8 Zarajczyk Kazimierz społeczny
9 Kielar Zofia społeczny
10 Gmina  Iwonicz-Zdrój publiczny
11 Regionalne Stowarzyszenie Twórców i Animatorów Kultury Ludowej społeczny
12 Kurdziel Danuta społeczny
13 Rolf Aleksandra społeczny
14 „RAJDEK” Piotr Zięba gospodarczy
15 Firma Handlowo-Usługowa „KONTRA” Sp. z o.o. gospodarczy
Gmina Jaśliska
Lp. Członek Reprezentowany sektor
1 Gmina Jaśliska publiczny
2 Koperstyńska Elżbieta społeczny
3 Stowarzyszenie Rozwoju Jaślisk i Okolic społeczny
4 Parafia Rzymskokatolicka pw. Katarzyny Aleksandryjskiej w Jaśliskach społeczny
5 Zakład Usług Leśnych Krzysztof Kostycz gospodarczy
6 Dragan Bolesław społeczny
7 Lorenc Stanisław społeczny
Gmina Jedlicze
Lp. Członek Reprezentowany sektor
1 Chochołek Stanisław społeczny
2 Gmina Jedlicze publiczny
3 Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu publiczny
4 Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu publiczny
5 Kędra Tadeusz społeczny
6 Młocek Jacek społeczny
7 Rostek Piotr społeczny
8 Wojdyła Maria społeczny
9 Woźniak Jolanta społeczny
10 Gminna Biblioteka Publiczna w Jedliczu publiczny
11 Stowarzyszenie „Nasza Piotrówka” społeczny
12 Dziura Ryszard społeczny
13 Patla Teresa społeczny
14 Twaróg Mariola społeczny
15 Twaróg Stanisław społeczny
16 Urbanik Jolanta społeczny/publiczny
17 Woźniak Piotr społeczny
18 Wydawnictwo Press Media s.c. gospodarczy
19 Żychowska Wenencja społeczny
20 Chuda Dorota społeczny
21 Kowalczyk Agata społeczny
22 Stowarzyszenie Turystyczne „Cyba” społeczny
23 Bobrowska Agnieszka społeczny
24 Cisoń-Gierula Monika społeczny
25 Gajda Danuta społeczny
26 Król Elżbieta społeczny
27 Ryczek Iwona społeczny
28 Sanocka Agnieszka społeczny
29 Sanocka Sylwia gospodarczy
30 Waśko Piotr społeczny
31 Winiarski Michał społeczny
32 Stasik Jacek społeczny
33 Wolanin Magdalena społeczny
34 F.H.U. „AM-POL” Adam Rzońca gospodarczy
35 Lisowski Tomasz społeczny
36 Korzeniowska Barbara społeczny
Gmina Miejsce Piastowe
Lp. Członek Reprezentowany sektor
1 F.H.U. Markand Marek Marecki gospodarczy
2 Gawlik Stanisława społeczny
3 Gmina Miejsce Piastowe publiczny
4 Gospodarstwo Pszczelarskie „Na Podkarpaciu” gospodarczy
5 Majchrowicz Tadeusz społeczny
6 Sklep spożywczo-przemysłowy Urszula Bajger gospodarczy
7 Stowarzyszenie Miłośników Wsi Rogi społeczny
8 Klara Marek społeczny
9 Stowarzyszenie Kobiet Gospodyń Wiejskich w Niżnej Łące społeczny
10 Klonowski Tomasz społeczny
11 Trybus Małgorzata społeczny
12 Bieszczad Bartłomiej społeczny
13 Lenik Ryszard społeczny
14 Penar Magdalena społeczny
15 Węgrzyn Janusz społeczny
16 Mosoń-Pyter Dorota społeczny
17 Hec-Mrozek Magdalena społeczny/publiczny