Członkowie LGD

Lp.     Lp. Członek Reprezentowany sektor
 GMINA CHORKÓWKA
1 Bator Dariusz społeczny
2 Bularski Wojciech – Sklep Spożywczo-Przemysłowy gospodarczy
3 Celej Alina społeczny
4 Foremny Małgorzata społeczny
5 Fundacja Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. I. Łukasiewicz w Bóbrce społeczny
6 Gmina Chorkówka publiczny
7 Pacek Bogusław społeczny
8 Sajdak Wiesława – „PIEKARNIA & CUKIERNIA” s.c. gospodarczy
9 Słowik Maria społeczny
10 Solińska Ewa społeczny
11 Stowarzyszenie Forum Inicjatyw Społecznych w Zręcinie społeczny
12 Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Bóbrka społeczny
13 Koniecki Andrzej społeczny
14 Dedowicz Piotr społeczny
15 Baran Małgorzata społeczny
16 Harmata Magdalena społeczny
17 MULTICAR – Deptuch Anna gospodarczy
18 MultimediaIT – Tomasz Czech gospodarczy
19 Holicka-Wojnar Katarzyna społeczny
20 Węgrzynowski Grzegorz społeczny/publiczny
        GMINA DUKLA
21 Gmina Dukla publiczny
22 Górak Marek społeczny
23 Kaczmarska-Więckowska Ewa społeczny
24 Maziejuk Waldemar społeczny
25 Ośrodek Kultury w Dukli społeczny
26 Stowarzyszenie Kulturalno-Rekracyjne „Jedność”  w Łękach Dukielskich społeczny
27 Stowarzyszenie Turystyczne „Beskid Dukielski” społeczny
28 Parafia Polskokatolicka pw. Dobrego Pasterza w Łękach Dukielskich społeczny
29 Kubin Marek społeczny
30 Stowarzyszenie „Razem Lepiej” społeczny
31 Kółko rolnicze w Łękach Dukielskich społeczny
32 Maziejuk Wawrzyniec gospodarczy
33 Green House Bogusław Niezgoda gospodarczy
34 Szopa Michał społeczny
35 Reczkowska-Buryła Katarzyna społeczny
36 Węgrzyn Piotr społeczny
37 Reczkowska Joanna społeczny

 

 GMINA IWONICZ-ZDRÓJ
38 Jakieła Edward społeczny
39 Nycz Maria społeczny
40 Zając Jan społeczny
41 Klimkowska Elżbieta społeczny
42 Gminny Ośrodek Kultury w Iwoniczu-Zdroju publiczny
43 Towarzystwo Miłośników Lubatowej społeczny
44 Barud Alina społeczny
45 Zarajczyk Kazimierz społeczny
46 Kielar Zofia społeczny
47 Gmina Iwonicz-Zdrój publiczny
48 Regionalne Stowarzyszenie Twórców i Animatorów Kultury Ludowej społeczny
49 Kurdziel Danuta społeczny
50 Rolf Aleksandra społeczny
51 „RAJDEK” Piotr Zięba gospodarczy
52 Firma Handlowo-Usługowa „KONTRA” Sp. z o.o. gospodarczy

 

          GMINA JAŚLISKA
53 Gmina Jaśliska publiczny
54 Koperstyńska Elżbieta społeczny
55 Stowarzyszenie Rozwoju Jaślisk i Okolic społeczny
56 Parafia Rzymskokatolicka pw. Katarzyny Aleksandryjskiej w Jaśliskach społeczny
57 Zakład Usług Leśnych Krzysztof Kostycz gospodarczy
58 Dragan Bolesław społeczny
59 Lorenc Stanisław społeczny

 

      GMINA JEDLICZE
60 Chochołek Stanisław społeczny
61 Gmina Jedlicze publiczny
62 Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu publiczny
63 Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu publiczny
64 Kędra Tadeusz społeczny
65 Krawczyk Piotr społeczny
66 Młocek Jacek społeczny
67 Rostek Piotr społeczny
68 Wojdyła Maria społeczny
69 Woźniak Jolanta społeczny
70 Gminna Biblioteka Publiczna w Jedliczu publiczny
71 Stowarzyszenie „Nasza Piotrówka” społeczny
72 Dziura Ryszard społeczny
73 Gajda Wiesław społeczny
74 Marć Krystyna społeczny
75 Patla Teresa społeczny
76 Twaróg Mariola społeczny
77 Twaróg Stanisław społeczny
78 Urbanik Jolanta społeczny/publiczny
79 Woźniak Piotr społeczny
80 Wydawnictwo Press Media s.c. gospodarczy
81 Żychowska Wenencja społeczny
82 Chuda Dorota społeczny
83 Kowalczyk Agata społeczny
84 Stowarzyszenie Turystyczne „Cyba” społeczny
85 Bobrowska Agnieszka społeczny
86 Cisoń-Gierula Monika społeczny
87 Gajda Danuta społeczny
88 Król Elżbieta społeczny
89 Ryczek Iwona społeczny
90 Sanocka Agnieszka społeczny
91 Sanocka Sylwia gospodarczy
92 Waśko Piotr społeczny
93 Winiarski Michał społeczny
94 Stasik Jacek społeczny
95 Żółkoś Magdalena społeczny
96 F.H.U. „AM-POL” Adam Rzońca gospodarczy
97 Jamrogiewicz Mateusz społeczny
98 Lisowski Tomasz społeczny

 

           GMINA MIEJSCE PIASTOWE
99 F.H.U. Markand Marek Marecki gospodarczy
100 Gawlik Stanisława społeczny
101 Gmina Miejsce Piastowe publiczny
102 Gospodarstwo Pszczelarskie „Na Podkarpaciu” gospodarczy
103 Majchrowicz Tadeusz społeczny
104 Sklep spożywczo-przemysłowy Urszula Bajger gospodarczy
105 Stowarzyszenie Miłośników Wsi Rogi społeczny
106 Klara Marek społeczny
107 Podkarpackie Stowarzyszenie Rodzicielstwa Zastępczego „Wielkie Serce” społeczny
108 Stowarzyszenie Kobiet Gospodyń Wiejskich w Niżnej Łące społeczny
109 Klonowski Tomasz społeczny
110 Trybus Małgorzata społeczny
111 Bieszczad Bartłomiej społeczny
112 Lenik Ryszard społeczny
113 Penar Magdalena społeczny
114 Węgrzyn Janusz społeczny
115 Mosoń-Pyter Dorota społeczny
116 Hec-Mrozek Magdalena społeczny/publiczny