Członkowie LGD

Lp.     Lp. Członek Reprezentowany sektor
 GMINA CHORKÓWKA
1 Baran Małgorzata społeczny
2 Bator Dariusz społeczny
3 Bularski Wojciech gospodarczy
4 Celej Alina społeczny
5 Dedowicz Piotr społeczny
6 Foremny Małgorzata społeczny
7 Fundacja Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. I. Łukasiewicza w Bóbrce społeczny
8 Gmina Chorkówka publiczny
9 Harmata Magdalena społeczny
10 Koniecki Andrzej społeczny
11 Multimedia IT Tomasz Czech gospodarczy
12 Pacek Bogusław społeczny
13 Piekarnia & Cukiernia s.c. – Sajdak Wiesława, Sajdak Jerzy gospodarczy
14 Słowik Maria społeczny
15 Solińska Ewa społeczny
16 Stowarzyszenie Forum Inicjatyw Społecznych w Zręcinie społeczny
17 Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Bóbrka społeczny
18 MULTICAR Deptuch Anna gospodarczy
19 Holicka – Wojnar Katarzyna społeczny
20 Grzegorz Węgrzynowski publiczny
        GMINA DUKLA
21 Gmina Dukla publiczny
22 Górak Marek społeczny
23 Kaczmarska-Więckowska Ewa społeczny
24 Kółko Rolnicze w Łękach Dukielskich społeczny
25 Kubin Marek społeczny
26 Maziejuk Waldemar społeczny
27 Maziejuk Wawrzyniec gospodarczy
28 Ośrodek Kultury w Dukli publiczny
29 Parafia Polskokatolicka pw. Dobrego Pasterza w Łękach Dukielskich społeczny
30 Stowarzyszenie “Razem lepiej” społeczny
31 Stowarzyszenie Kulturalno-Rekreacyjne „Jedność” społeczny
32 Stowarzyszenie Turystyczne “Beskid Dukielski” społeczny
33 Green House Bogusław Niezgoda gospodarczy
34 Michał Szopa społeczny

 

 GMINA IWONICZ-ZDRÓJ
35 Barud Alina społeczny
36 F.H.U. “KONTRA” Sp. z o.o. gospodarczy
37 Gmina Iwonicz-Zdrój publiczny
38 Gminny Ośrodek Kultury w Iwoniczu-Zdroju publiczny
39 Jakieła Edward społeczny
40 Kielar Zofia społeczny
41 Klimkowska Elżbieta społeczny
42 Kurdziel Danuta społeczny
43 Nycz Maria społeczny
44 Regionalne Stowarzyszenie Twórców i Animatorów Kultury Ludowej społeczny
45 Rolf Aleksandra społeczny
46 Towarzystwo Miłośników Lubatowej społeczny
47 Zając Jan społeczny
48 Zarajczyk Kazimierz społeczny
49 Zięba Piotr gospodarczy

 

          GMINA JAŚLISKA
50 Dragan Bolesław społeczny
51 Gmina Jaśliska publiczny
52 Koperstyńska Elżbieta społeczny
53 Lorenc Stanisław społeczny
54 Parafia Rzymskokatolicka pw. Katarzyny Aleksandryjskiej w Jaśliskach społeczny
55 Stowarzyszenie Rozwoju Jaślisk i Okolic społeczny
56 Zakład Usług Leśnych Krzysztof Kostycz gospodarczy

 

      GMINA JEDLICZE
57 Bobrowska Agnieszka społeczny
58 Chochołek Stanisław społeczny
59 Chuda Dorota społeczny
60 Cisoń-Gierula Monika społeczny
61 Dziura Ryszard społeczny
62 Gajda Danuta społeczny
63 Gajda Wiesław społeczny
64 Gmina Jedlicze publiczny
65 Gminna Biblioteka Publiczna im. Kaspra Wojnara w Jedliczu publiczny
66 Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu publiczny
67 Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu publiczny
68 Kędra Tadeusz społeczny
69 Kowalczyk Agata społeczny
70 Krawczyk Piotr społeczny
71 Król Elżbieta społeczny
72 Marć Krystyna społeczny
73 Młocek Jacek społeczny
74 Patla Teresa społeczny
75 Rostek Piotr społeczny
76 Ryczek Iwona społeczny
77 Sanocka Agnieszka społeczny
78 Sanocka Sylwia społeczny
79 Stowarzyszenie “Nasza Piotrówka” społeczny
80 Stowarzyszenie Turystyczne “CYBA” społeczny
81 Twaróg Mariola społeczny
82 Twaróg Stanisław społeczny
83 Urbanik Jolanta społeczny
84 Wojdyła Maria społeczny
85 Woźniak Jolanta społeczny
86 Woźniak Piotr społeczny
87 Wydawnictwo Press Media s.c. gospodarczy
88 Żychowska Wenencja społeczny
89 Waśko Piotr społeczny
90 Winiarski Michał społeczny
91 Stasik Jacek społeczny
92 Żółkoś Magdalena społeczny
93 F.H.U „AM-POL” Adam Rzońca gospodarczy
94 Jamrogiewicz Mateusz społeczny

 

           GMINA MIEJSCE PIASTOWE
95 Bieszczad Bartłomiej społeczny
96 F.U.H. Markand Marek Marecki gospodarczy
97 Gawlik Stanisława społeczny
98 Gmina Miejsce Piastowe publiczny
99 Gospodarstwo Pszczelarskie “Na Podkarpaciu” gospodarczy
100 Klara Marek społeczny
101 Klonowski Tomasz społeczny
102 Lenik Ryszard społeczny
103 Majchrowicz Tadeusz społeczny
104 Penar Magdalena społeczny
105 Podkarpackie Stowarzyszenie Rodzicielstwa Zastępczego “Wielkie Serce” społeczny
106 Sklep spożywczo-przemysłowy Urszula Bajger gospodarczy
107 Stowarzyszenie Kobiet Gospodyń Wiejskich w Niżnej Łące społeczny
108 Stowarzyszenie Miłośników Wsi Rogi społeczny
109 Trybus Małgorzata Społeczny
110 Węgrzyn Janusz Społeczny
112 Hec – Mrozek Magdalena Społeczny
113 Mosoń-Pyter Dorota Społeczny