Przewodniki turystyczne

Przewodniki turystyczne

W związku z faktem, że aura za oknem coraz bardziej sprzyja i zachęca do aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, zapraszamy do zapoznania się z dwoma przewodnikami.

Dla fanów rowerowych wycieczek na terenie województwa Podkarpackiego polecamy przewodnik “Rowerowe Podkarpackie”  wydany przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego. Publikacja zawiera propozycję 50 tras rowerowych po województwie podkarpackim. Ze względu na lokalizację podzielono je na sześć regionów: Bieszczady, Beskid Niski, Dolina Dolnego Sanu, Rzeszów i okolice, Roztocze i Ziemia Lubaczowska oraz Zachodnie Podkarpackie.

“Zwiedzaj Polskę. Szlakiem Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego”  to przewodnik przygotowany przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Publikacja pokazuje ciekawe zakątki całego kraju, prowadzi do miejsc, które stały się atrakcyjniejsze dzięki inwestycjom zrealizowanym z wykorzystaniem środków z Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego. Dzięki zaangażowaniu i chęci działania, twórcy poszczególnych projektów – przedsiębiorcy, przetwórcy, przedstawiciele samorządów, czy lokalne społeczności, jak chociażby Rybackie Lokalne Grup Działania – mogli spełnić swoje marzenia.