BEZZWROTNE DOTACJE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW DO 64 TYSIĘCY ZŁOTYCH !!!

BEZZWROTNE DOTACJE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW DO 64 TYSIĘCY ZŁOTYCH !!!

Podkarpacka Izba Gospodarcza zaprasza mikro i małych przedsiębiorców do udziału w bezpłatnych szkoleniach w ramach projektu „Alpy Karpatom – program na rzecz uwolnienia potencjału ekonomicznego górskich obszarów Podkarpacia poprzez transfer praktyk szwajcarskich” (nr umowy KIK 07) współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi UE.

 

W ramach niniejszego projektu przedsiębiorcy mogą się ubiegać o bezzwrotną dotację do 64 tys. złotych. Z dofinansowania mogą skorzystać mikro i małe firmy z powiatów krośnieńskiego, leskiego, sanockiego, bieszczadzkiego oraz Miasta Krosna.

 

Szczegóły w rozwinięciu.

 

Podczas szkoleń uczestnikom zostanie przekazana praktyczna wiedza niezbędna do opracowania kompletnej dokumentacji projektowej. Nasi eksperci omówią m.in. warunki udziału w projekcie, priorytetowe kierunki działań, analizy szwajcarskie oraz przykłady dobrych praktyk. Na warsztatach z kolei będzie można zdobyć informacje przydatne w trakcie pisania wniosku o dofinansowanie oraz biznes planu.

 

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach proszone są o przesłanie formularza zgłoszenia faxem pod numer /13/ 43 234 47 lub mailem na adres: a.przytocki@pigkrosno.pl, w terminie do 16 października 2013r. Szczegółowy program, godziny i miejsce szkoleń zostaną przesłane do uczestników po otrzymaniu zgłoszenia.

 

Więcej informacji na temat szkoleń można również uzyskać na stronach: www.alpykarpatom.pl,  www.pigkrosno.pl oraz w biurze partnera projektu: Podkarpacka Izba Gospodarcza, ul. Lewakowskiego 14, 38-400 Krosno, tel. /13/ 43 234 47.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!    ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA!!!

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIA UCZESTNICTWA W SZKOLENIACH