Obserwatorium obywatelskiej aktywności wsi – zapraszamy do udziału w badaniach!

Obserwatorium obywatelskiej aktywności wsi – zapraszamy do udziału w badaniach!

Szanowni Państwo,
Chcielibyśmy zaprosić do udziału w badaniach zogniskowanych zaplanowanych w dniach 13-16 września 2021 w ramach projektu „Obserwatorium obywatelskiej aktywności wsi”, który realizuje FAOW ze wsparcia finansowanego Narodowego Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2020. Zostaną one poprowadzone przez zespół pracowników naukowych Instytutu Socjologii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu pod kierownictwem prof. Wojciecha Kniecia.

Badania ze względu na sytuację pandemiczną zostaną przeprowadzone w trybie zdalnym z wykorzystaniem aplikacji Zoom. W dniu 13 września o godz. 12.00 zapraszamy przedstawicieli wiejskich organizacji z północno-zachodniej części Polski. Natomiast w kolejnych dniach o tej samej porze zapraszamy odpowiednio: 14 września NGO z centralnej, 15 września ze wschodniej, 16 września z południowej.

Osoby zainteresowane udziałem w badaniach prosimy o rejestrowanie się za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na https://forms.gle/wTJQ3q51C553gVzw8