Walne Zebranie Członków 16 września 2020 roku o godz.: 16:00

Walne Zebranie Członków 16 września 2020 roku o godz.: 16:00

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż w dniu 16 września 2020 r. o godz. 16:00
w Hotelu Natura Zdrój Wellness & Spa
Aleja Słoneczna 7 w  Iwoniczu Zdroju (dawny Hotel Glorietta),
sala konferencyjna na I piętrze
odbędzie się  Sprawozdawczo – wyborcze Walne Zebranie Członków
Lokalnej Grupy Działania „Kraina Nafty”.

W załączeniu przesyłamy Państwu Porządek obrad, projekty uchwał oraz  materiały:

  • Sprawozdanie merytoryczne z pracy Zarządu za 2019 r.
  • Sprawozdanie finansowe za 2019 r.
  • Protokół Komisji Rewizyjnej za 2019 r. oraz wniosek Komisji Rewizyjnej o udzielenie Zarządowi absolutorium
  • Sprawozdanie z działalności Rady za 2019 r.
  • Broszura – podsumowanie okresu realizacji LSR 2014-2020,
  • Uchwała o zmianie LSR będzie przedstawiona na Walnym Zebraniu.

Prosimy o zapoznanie się z przekazanymi materiałami celem usprawnienia przeprowadzenia Walnego Zebrania i zrezygnowania z ich szczegółowego prezentowania podczas obrad.

Szanowni Państwo, planowane Walne Zebranie, z uwagi na trwający stan epidemii oraz zagrożenie związane z rozprzestrzenianiem się COVID-19, będzie inne niż nasze dotychczasowe Walne Zebrania, prosimy więc z uwagi na bezpieczeństwo nas wszystkich o zachowanie wszelkich możliwych środków ostrożności oraz zachowywanie bezpiecznych odległości. Walne zebranie musi odbyć się z zachowaniem odpowiednich reżimów sanitarnych, tak więc prosimy Państwa o zabranie ze sobą maseczek ochronnych i rękawiczek, będzie także zastosowana obowiązkowa dezynfekcja rąk.

Z przykrością informujemy, iż z uwagi na obostrzenia nie będzie wzorem lat ubiegłych, po części oficjalnej spotkania integracyjnego i poczęstunku, poczęstunek ograniczamy wyłącznie do wody mineralnej butelkowanej. Wierzymy, że nadrobimy zaległości przy okazji organizacji kolejnego walnego zebrania lub spotkania integracyjnego dla członków w przyszłym roku.

Zwracamy się także z prośbą o poważne potraktowanie potwierdzenia udziału w Zebraniu lub przekazanie informacji o nieobecności, co pozwoli nam na usprawnienie kwestii organizacyjnych. Aktualnie LGD liczy blisko 120 członków, tak więc bezpieczne i sprawne przeprowadzenie zebrania w tym trudnym czasie jest dla nas sporym wyzwaniem.

Informujemy także, iż zgodnie z zaleceniami SANEPIDu, z wiadomych względów w obradach Walnego Zebrania Członków, nie mogą uczestniczyć osoby chore, u których stwierdzono zakażenie Covid-19, lub u których podejrzewa się, miały kontakt z zakażonymi, osoby które przebywają na kwarantannie, w izolacji domowej, prosimy także o rozważenie uczestnictwa przez osoby, które przybyły w ostatnim czasie z zagranicy lub przebywały w miejscach, które traktowane są jako ogniska zakażeń.

Z góry prosimy o dyscyplinę porządkową i sprawne przeprowadzenie obrad oraz dziękujemy Państwu za wyrozumiałość. Zastosowane obostrzenia i środki ostrożności wynikają z troski o zdrowie nas wszystkich.

Z poważaniem,
Natalia Kuliga-Helnarska
Kierownik Biura
LGD “Kraina Nafty”
tel. 725 995 723


Dokumenty do pobrania: