Wyniki konkursu fotograficznego pt.: „Jesień w obiektywie młodego fotografa – piękno obszaru działania Lokalnej Grupy Działania „Kraina Nafty”.

Wyniki konkursu fotograficznego pt.: „Jesień w obiektywie młodego fotografa – piękno obszaru działania Lokalnej Grupy Działania „Kraina Nafty”.

Szanowni Państwo, Kochane Dzieciaki oraz Młodzież!
Dziękujemy wszystkim młodym artystom, za tak liczne zaangażowanie i zainteresowanie organizowanym przez nasze Stowarzyszenie konkursem fotograficznym. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy pomysłowych ujęć i przesłanych fotografii. Wszystkie prace były interesujące i na swój sposób wyjątkowe. Każde zdjęcie miało w sobie „to coś”, dzieki czemu przykuwało uwagę oraz w oryginalny sposób przedstawiało obszar działania LGD “Kraina Nafty”.

Oczywiste jest jednak, że spośród nadesłanych prac musieliśmy wyłonić zwycięzców, którym przyznane zostaną nagrody. Komisja konkursowa “miała ciężki orzech do zgryzienia”, jednak udało się jednogłośnie wybrać i nagrodzić najlepsze naszym zdaniem prace, wykonane przez następujące osoby:

NAGRODY GŁÓWNE – bon podarunkowy do sklepu Empik o wartości 100 zł (kolejność miejsc przypadkowa):

  1. Weronika Wietecha – miejscowość: Kobylany
  2. Izabela Woźniak – miejscowość: Piotrówka
  3. Łukasz Wołtosz – miejscowość: Rogi

WYRÓŻNIENIA   – bon podarunkowy do sklepu Empik o wartości 50 zł  (kolejność miejsc przypadkowa):

  1. Zofia Wójcik – miejscowość:Bóbrka
  2. Klaudia Kubit – miejscowość: Głowienka
  3. Natalia Gęsiak – miejscowość: Poręby
  4. Dominik Kurdyła – miejscowość: Łężany
  5. Eric Jastrzębski – miejscowość: Iwonicz-Zdrój
  6. Wiktor Kochan – miejscowość: Lubatowa

Nagroda rzeczowa specjalna –  Milena Kubacka miejscowość: Podniebyle.

Laureatów, po odbiór nagród, zapraszamy do Biura LGD „Kraina Nafty”, które mieści się w  Miejscu Piastowym, ul. Dworska 14.

Dla wszystkich osób biorących udział w konkursie zostały przewidziane upominki, ktróre można odebrać w siedzibie stowarzyszenia. 

Odbiór nagród, jak również upominków, jest możliwy  wyłącznie w terminie  od 28 do 30 grudnia 2020 r., w godzinach  od 8:00 do 15:00, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod numerem telefonu:  725 999 721.
Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz życzymy dalszego rozwijania artystycznych pasji.

Poniżej prezentujemy najciekawsze prace.