Zaproszenie na warsztaty w dniach 5-8 października 2021

Zaproszenie na warsztaty w dniach 5-8 października 2021

Stowarzyszenie Ekopsychologia oraz Magurski Park Narodowy  zapraszają na warsztaty “Strategia zrównoważonego rozwoju turystyki opartej na przyrodniczym i kulturowym bogactwie Magurskiego Parku Narodowego i jego otoczenia”, które odbędą się w dniach  5 – 8 października 2021 r.

Cztery jednodniowe warsztaty stanowią drugi cykl spotkań realizowanych w ramach akcji pilotażowej projektu „Centralparks – Wzmocnienie zdolności zarządzania karpackimi obszarami chronionymi na rzecz integracji i harmonizacji ochrony różnorodności biologicznej i lokalnego rozwoju społeczno-gospodarczego”, wspieranego przez Program Interreg EUROPA ŚRODKOWA finansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem akcji pilotażowej jest opracowanie “Strategii zrównoważonego rozwoju turystyki opartej na przyrodniczym i kulturowym bogactwie Magurskiego Parku Narodowego i jego otoczenia”.

Cykl warsztatów podzielony został na cztery bloki tematyczne, każdemu z tematów poświęcony zostanie jeden dzień spotkań:

  • 10. (wtorek) – agroturystyka i produkt lokalny
  • 10. (środa) – edukacja
  • 10. (czwartek) – dziedzictwo kulturowe
  • 8.10. (piątek) – budowa marki i zarządzanie strategią

Spotkania w dniach 5 i 6 października będą odbywały się w Zajeździe pod Małym Laskiem w Nowym Żmigrodzie, a 7 i 8 października w Centrum Narciarstwa Biegowego i Rekreacji Rodzinnej w Krzywej.

Prosimy o dokonanie zapisów na warsztaty, korzystając z niniejszego formularza

Każdy może się zapisać na kilka warsztatów, jeśli ich temat jest bliski Państwa działaniom.

Program Warsztatów do pobrania – PDF